Trwa ładowanie...
d2buwfm
Bus dachował w Kołbieli na Mazowszu. Rannych 10 osób
x-news/TVN 24IAR

Bus dachował w Kołbieli na Mazowszu. Rannych 10 osób

10 osób zostało rannych w wyniku wypadku i dachowania busa, do którego doszło po godzinie 15.00 na drodze krajowej numer 17 w pobliżu Kołbieli (Mazowieckie) - podaje TVN24. Wcześniej informowano o 15 rannych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2buwfm

Jak wynika z ustaleń policji, do wypadku doszło, gdy jadąca od strony Warszawy osobowa honda z niewiadomych przyczyn zjechała na lewy pas i zderzyła się czołowo z busem, który jechał z Puław do Warszawy. Busem podróżowało 17 osób.

Kom. Jarosław Sawicki z policji w Otwocku podał, że do zderzenia doszło ok. 200 metrów od ronda w Kołbieli, w kierunku Lublina. - Na miejscu są służby ratownicze, karetki i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - mówił Sawicki.

d2buwfm

Pierwsze informacje policji były takie, że rannych zostało 15 osób jadących busem. Liczba poszkodowanych okazała się jednak mniejsza. - Do szpitali w Warszawie i Otwocku trafiło 10 osób - powiedziała Anna Kędzierzawska z KSP.

Z kolei Justyna Sochacka z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego poinformowała, że stan rannych pasażerów busa nie zagraża ich życiu. - Większość pasażerów busa wyszła o własnych siłach. Kierowca samochodu, który uderzył w busa, ze złamaną ręką został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie - powiedziała. TVNWarszawa informuje, że kierowca musiał być uwalniany z samochodu przez strażaków.

Droga krajowa nr 17 w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Źródło: TVN24, TVNWarszawa.pl, IAR

d2buwfm

Podziel się opinią

Share
d2buwfm
d2buwfm
Więcej tematów