Trwa ładowanie...

Burza – wtorek, 6 sierpnia 2019. Burze z piorunami całej Polsce. Zapoznaj się z prognozą pogody i sprawdź, gdzie można spodziewać się wyładowań

Burza – wtorek, 6 sierpnia 2019. Burze z piorunami wystąpią w całym kraju. Sprawdź, jaka jest prognoza pogody na dziś i upewnij się gdzie i o której godzinie mogą wystąpić wyładowania. Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków i inne miasta.

Share
Burza – wtorek, 6 sierpnia 2019. Burze z piorunami całej Polsce. Zapoznaj się z prognozą pogody i sprawdź, gdzie można spodziewać się wyładowań
Źródło: Fotolia
d3ebqqp

Gdzie jest Burza? Prognoza pogody – Warszawa

Mieszkańcy Warszawy mogą oczekiwać ciepłego, słonecznego dnia. Temperatura w ciągu dnia będzie oscylowała w granicach 25 – 27 st. C, a wiatr powieje z prędkością około 6 km/h. Umiarkowane zachmurzenie wystąpi jednak wieczorem. Od godziny 20 można spodziewać się burz z piorunami, które potrwają do nocy.

Gdzie jest Burza? Prognoza pogody – Gdańsk

Ranek w Gdańsku będzie pochmurny, a burze wystąpią już koło godziny 11. Będzie grzmiało aż do godziny 16, kiedy niebo się rozpogodzi. Temperatura w ciągu dnia będzie stałą i wyniesie około 22 stopni C. Wiatr będzie słaby i powieje z prędkością około 6 km/h.

d3ebqqp

Gdzie jest Burza? Prognoza pogody – Kraków

W przeciwieństwie mieszkańców Gdańska, osoby przebywające w Krakowie od rana będą mogły się cieszyć piękną, słoneczną pogodą. Termometry pokażą temperaturę wysokości około 16 stopni. Niestety, w Krakowie w również dojdzie do wyładowań. Burz można oczekiwać od godzin 14 i zagrzmi aż do 19. Prędkość wiatru będzie słaba i wyniesie około 2 km/h.

Gdzie jest Burza? Prognoza pogody – Wrocław

We Wrocławiu aż do wieczora będzie można korzystać z pięknej pogody. Będzie słonecznie i bardzo ciepło, temperaturę wyniesie około 26-28 stopni C. Lekkie zachmurzenie wystąpi dopiero koło godziny 17, ale koło godziny 20 wystąpią burze z piorunami, które potrwają aż do nocy. Wiatr powieje z prędkością około 4 km/km.

Gdzie jest Burza? Prognoza pogody – Poznań

Niemalże taka sama pogoda, jak we Wrocławiu, wystąpi w Poznaniu. Należy oczekiwać słonecznego dnia. Termometry pokażą koło 25-27 stopni C., a wiatr powieje z prędkością mniej więcej 7 km/h. Burz również należy oczekiwać koło godziny 20. Wyładowania potrwają do godziny 23.

Gdzie jest Burza? Prognoza pogody – Olsztyn

Burzowy dzień zaskoczy natomiast osoby przebywające w Olsztynie. Zacznie grzmieć już koło godziny 11 i burz potrwają aż do godziny 19, dlatego nie warto wychodzić z domu bez parasola. Temperatura w ciągu będzie stała, wynosząca 23 stopni. Rozpogodzi się dopiero o godzinie 20, chociaż noc również będzie pochmurna. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h.

d3ebqqp

Podziel się opinią

Share
d3ebqqp
d3ebqqp
Więcej tematów