Trwa ładowanie...

Bulwersujący post działaczki KOD. Napisała o dzieciach w przedszkolu

Znana z ciągłej krytyki rządu i publikowania na ten temat satyrycznych filmików Klaudia Jachira znów podzieliła się swoimi przemyśleniami. Tym razem chyba totalnie przesadziła. Widok przebranych za policjantów chłopców w przedszkolu nazwała "przerażającym" i ostro skrytykowała rodziców. Nie obyło się bez polityki.

Bulwersujący post działaczki KOD. Napisała o dzieciach w przedszkoluŹródło: Facebook.com
d2egemc
d2egemc

Chodzi o działaczkę KOD Klaudię Jachirę, która jest znana z umieszczanych w internecie prześmiewczych filmików. Pamiętaci, jak pozowała do zdjęć z lalką z wizerunkiem prezesa PiS? W ręku miała fałszywe banknoty.

Tym razem podzieliła się z internautami swoimi spostrzeżeniami po balu przebierańców w przedszkolu.

Napisała, że 80 proc. chłopców było przebranych za policjantów. Teoretycznie nie ma w tym nic dziwnego, że chłopcom w tym wieku imponują policjanci, strażacy, żołnierze. Ale pani Klaudia ma zupełnie inne zdanie na ten temat.

"Ten strój dobrze znam, ponieważ identycznie wyglądają policjanci pacyfikujący obywatelskie demonstracje. Za komuny też były bale w przedszkolach, jednak z tego co słyszałam, to nikt nie przebierał się za milicjanta..." - pisze na swoim profilu na Facebooku.

d2egemc

W jej opinii jest w porządku przebrać się jednak za żołnierza, Indianina, Spidermana, ale nie za policjanta.

"Drodzy rodzice, naprawdę chcecie, by Wasze dzieci budowały represyjne państwo? Wzywali na przesłuchania opozycjonistów, ochraniali miesięcznice, aresztowali za posiadanie białej róży? Widok tyłu 'policjantów' nawet na balu w przedszkolu to przerażający widok" - przekonuje.

Pod postem pani Klaudii posypała się lawina krytycznych komentarzy. Większość nie nadaje się do cytowania.

"Z tego co słyszałem, to dzieciaki miały zamiar przeprowadzić pacyfikację przedszkola" - brzmi jeden z nich. "Lepiej niech Pani tych bali nie prowadzi" - czytamy w innym.

d2egemc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2egemc
Więcej tematów