Trwa ładowanie...
dunuq84

Bulwarami nadwiślanymi w Warszawie przespacerujemy się już w niedzielę?

Nadwiślańskie bulwary są już gotowe, czekają tylko na ostateczną decyzję w sprawie otwarcia. Ta jest w rękach inspektorów nadzoru budowlanego. Jeśli wydadzą do piątku zgodę na użytkowanie, będziemy mogli się nimi przespacerować już w ten weekend.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bulwarami nadwiślanymi w Warszawie przespacerujemy się już w niedzielę?
(WawaLove.pl)
dunuq84

Gdy rozmawialiśmy z Agnieszką Kłąb z biura prasowego ratusza, powiedziała, że "jest wysoce prawdopodobne, że zostaną otwarte w najbliższą niedzielę". - Niestety, decyzja nie należy do nas, niezależnie, jak bardzo byśmy tego chcieli - dodała rzeczniczka. Jednak Stołeczna Estrada przygotowała już program artystyczny na ten dzień.

Chodzi o odcinek leżący między ulicą Boleść, a mostem Śląsko-Dąbrowskim. Na zdjęciach, które opublikowaliśmy niedawno, widać sporo zieleni, deptak, pergole, miejsce do cumowania statków i łodzi, a także droga dla rowerów.

Prace nad remontem bulwarów wielokrotnie łapały opóźnienie. Pierwotnie prace miały zakończyć się w lipcu 2014 roku. Termin przesunięto na wrzesień 2014 z powodu zbyt wysokiego poziomu wody w rzece. Następnie ustalono kolejny, na I kwartał 2015 roku. Sporo jednak wskazuje na to, że przespacerujemy się nim już 2 sierpnia.

dunuq84

Podziel się opinią

Share

dunuq84

dunuq84
Więcej tematów