Trwa ładowanie...
d2ca68w
d2ca68w

Bułgarzy zmuszali kobiety do prostytucji w Warszawie

Stołeczni policjanci zatrzymali czterech Bułgarów, członków grupy przestępczej, która zmuszała kobiety do prostytucji - podała Komenda Stołeczna Policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2ca68w

Mężczyznom w wieku od 27 do 35 lat przedstawiono łącznie kilkanaście zarzutów, dotyczących m.in. zmuszania do nierządu, czerpania korzyści majątkowej z nierządu oraz wymuszeń rozbójniczych. Wszyscy zostali aresztowani na trzy miesiące.

Wykorzystywane kobiety zmuszane były do zażywania narkotyków.

Z informacji Komendy Stołecznej Policji wynika, że zatrzymane osoby miały związek z rozbitą niedawno tzw. grupą markowską. Aby móc prowadzić swoją działalność część zysków z przestępczej działalności mężczyźni przekazywali grupie "Salaputa".

Policja zatrzymała 44-letniego Andrzeja P. ps. Salaput, domniemanego szefa tzw. grupy markowskiej, dwa miesiące temu. Do zatrzymania doszło w restauracji w centrum Warszawy. Tydzień wcześniej zatrzymano 15 członków grupy.

W sprawie czterech obywateli Bułgarii stołeczni policjanci współpracowali z policją niemiecką, która przekazała stronie polskiej informacje dotyczące rozpracowywanej grupy.

d2ca68w

Podziel się opinią

Share
d2ca68w
d2ca68w
Więcej tematów