Trwa ładowanie...
d48le6f

Brutalne morderstwo. Policja ściga go od 22 lat

Chociaż do zamordowania młodej dziewczyny na os. Czecha doszło 22 lata temu, podejrzanego o to Sławomira Pawlika nie udało się do dziś zatrzymać. Policja opublikowała wizerunek pokazujący, jak dziś może wyglądać podejrzany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brutalne morderstwo. Policja ściga go od 22 lat
(KWP Poznań)
d48le6f

W 1992 roku na os. Czecha w Poznaniu doszło do brutalnego zabójstwa młodej dziewczyny. Dokładna data zabójstwa nie jest znana, wiadomo jedynie, że doszło do niego między lipcem a październikiem.

Podejrzanym o dokonanie tego przestępstwa jest osobiście znający ofiarę Sławomir Pawlik. Mężczyzna od dnia ujawnienia zwłok jest poszukiwany przez policję, ale na razie poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Z uwagi na upływ czasu policyjni eksperci sporządzili wizerunek sprawcy uwzględniający progresję wiekową.

d48le6f

Poszukiwany to Sławomir Pawlik, syn Ryszarda i Ewy z domu Tabel, urodził się 19 czerwca 1967 r. w Solcu Kujawskim. Rysopis: 177 cm wzrostu, oczy niebieskie, czoło niskie, nos duży, uszy średnie przylegające, znaków szczególnych brak, może nosić wąsy lub brodę.

Ktokolwiek wie o miejscu pobytu poszukiwanego, proszony jest o osobiste stawienie się w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 lub kontakt telefoniczny pod numerem 061 841-30-90 lub 997 – na terenie całego kraju.

d48le6f

Podziel się opinią

Share
d48le6f
d48le6f
Więcej tematów