Trwa ładowanie...
15-10-2014 12:34

Brutalne morderstwo. Policja ściga go od 22 lat

Chociaż do zamordowania młodej dziewczyny na os. Czecha doszło 22 lata temu, podejrzanego o to Sławomira Pawlika nie udało się do dziś zatrzymać. Policja opublikowała wizerunek pokazujący, jak dziś może wyglądać podejrzany.

Brutalne morderstwo. Policja ściga go od 22 latŹródło: KWP Poznań
d3plrkf
d3plrkf

W 1992 roku na os. Czecha w Poznaniu doszło do brutalnego zabójstwa młodej dziewczyny. Dokładna data zabójstwa nie jest znana, wiadomo jedynie, że doszło do niego między lipcem a październikiem.

Podejrzanym o dokonanie tego przestępstwa jest osobiście znający ofiarę Sławomir Pawlik. Mężczyzna od dnia ujawnienia zwłok jest poszukiwany przez policję, ale na razie poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Z uwagi na upływ czasu policyjni eksperci sporządzili wizerunek sprawcy uwzględniający progresję wiekową.

Poszukiwany to Sławomir Pawlik, syn Ryszarda i Ewy z domu Tabel, urodził się 19 czerwca 1967 r. w Solcu Kujawskim. Rysopis: 177 cm wzrostu, oczy niebieskie, czoło niskie, nos duży, uszy średnie przylegające, znaków szczególnych brak, może nosić wąsy lub brodę.

Ktokolwiek wie o miejscu pobytu poszukiwanego, proszony jest o osobiste stawienie się w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 lub kontakt telefoniczny pod numerem 061 841-30-90 lub 997 – na terenie całego kraju.

d3plrkf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3plrkf
Więcej tematów