Trwa ładowanie...

BOR przeprasza za parkowanie na "kopercie" dla niepełnosprawnych

Nowy szef BOR wszczął postępowanie wyjaśniające ws. parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych przed szkołą integracyjną w Sieradzu. Wpadka podczas wizyty minister edukacji spotkała się z falą krytycznych opinii w internecie.

Share
BOR przeprasza za parkowanie na "kopercie" dla niepełnosprawnych
Źródło: PAP, fot: Paweł Supernak
d3bl0s8

26 kwietnia podczas wizyty minister edukacji narodowej w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 8 w Sieradzu, rządowa limuzyna została zaparkowana na "kopercie", czyli miejscu przeznaczonym właśnie dla osób niepełnosprawnych. Miejsce jest oznaczone odpowiednim znakiem poziomym, znak pionowy jest jednak z niewiadomych przyczyn odwrócony.

Nowy szef BOR Tomasz Miłkowski wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie parkowania. Biuro Ochrony Rządu wyraziło też ubolewanie, iż "ewentualne nieprawidłowości mogły przyczynić się do negatywnego odbioru wizyty minister Anny Zalewskiej, która brała udział w otwarciu nowej sali gimnastycznej".

Na początku kwietnia limuzyna ministra nauki Jarosława Gowina zaparkowała przed hotelem przy ul. Wyścigowej na miejscu dla niepełnosprawnych. Kierowca ekskluzywnego BMW przekonywał dziennikarzy, że zgodziła się na to dyrekcja hotelu.

Źródło: BOR,nasze.fm,FB

d3bl0s8

Podziel się opinią

Share
d3bl0s8
d3bl0s8
Więcej tematów