ycipk-2ntnbn
bono

Bono apeluje ze sceny: "Naszym polskim braciom i siostrom odbierana jest demokracja!"

Znany ze swojego zaangażowania w politykę wokalista skomentował podczas ostatniego koncertu w Holandii obecną sytuację w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bono
Bono (Wikimedia Commons CC BY)
ycipk-2ntnbn

Lider U2 od lat powtarza, że jest przyjacielem Polski. Przyznaje, że historia naszego kraju jest mu szczególnie bliska. Z zainteresowaniem śledzi również to, co dzieje się obecnie w świecie polityki. Nic więc dziwnego, że przy każdej okazji, komentuje najnowsze wydarzenia. Podczas swojego ostatniego koncertu w Amsterdamie Bono poruszył kwestię m.in. głośnych protestów w Polsce.

Jesteś swoim własnym stylistą? Kupuj więcej dzięki stronie Peek and Cloppenburg kupony rabatowe Peek and Cloppenburg kupony rabatowe

Mając uwagę całego tłumu fanów, który zebrał się na stadionie Amsterdam Arena, zaapelował: "naszym polskim braciom i siostrom odbierana jest demokracja!". Co na to internauci? Niektórzy cieszą się, że muzyk tak mocno angażuje się w sprawy Polski. Inni sugerują, że artyści nie powinni wdawać się w polityczne rozrywki i powinni pozostać bezstronni.

ycipk-2ntnbn

Zobacz także: Protest przed siedzibą PiS w Warszawie

ycipk-2ntnbn

Przypomnijmy, że U2 wystąpili w Polsce trzy razy. Po raz pierwszy zagrali 12 sierpnia 1997 r., następnie wystąpili kolejno w 2005 i 2006 roku.

ycipk-2ntnbn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ntnbn

ycipk-2ntnbn
ycipk-2ntnbn