Trwa ładowanie...
d1q274j

Bójka w Swarzędzu zakończyła się śmiercią 36-latka. Są zarzuty dla sprawcy

• Pod koniec lutego na jednej z ulic podpoznańskiego Swarzędza doszło do bójki
• Jeden z mężczyzn w wyniku odniesienia obrażeń zmarł na miejscu
• Zatrzymanemu 49-latkowi grozi kara dożywocia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bójka w Swarzędzu zakończyła się śmiercią 36-latka. Są zarzuty dla sprawcy
(KWP w Poznaniu)
d1q274j

Do zdarzenia doszło 27 lutego w Swarzędzu koło Poznania. Około godz. 20 policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali zgłoszenie o bójce, do której miało dojść na terenie gminy.

- Funkcjonariusze, którzy pojechali pod wskazany adres zauważyli nieprzytomnego mężczyznę, który leżał przed domem. Po chwili na miejsce przyjechała karetka pogotowia, a ratownicy medyczni podjęli akcję reanimacyjną. Niestety, mężczyzna zmarł – relacjonuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Podczas przeszukania posesji funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę, który miał brać udział w zajściu. Zabezpieczono też miejsce zdarzenia, które następnie zostało poddane oględzinom przez przybyłego na miejsce prokuratora.

d1q274j

- Według wstępnych ustaleń wynika, że pomiędzy 49-latkiem a 36-latkiem wywiązała się sprzeczka, która po chwili przerodziła się w rękoczyny. W konsekwencji tego zdarzenia 36-letni mężczyzna zmarł – wyjaśnia Banaszak.

Zatrzymany mężczyzna to 49-letni mieszkaniec Poznania wcześniej karany za różnego rodzaju przestępstwa. Na podstawie analizy zebranego materiału dowodowego policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przedstawili mężczyźnie zarzut zabójstwa. Obecnie 49-latek przebywa w areszcie. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1q274j

Podziel się opinią

Share

d1q274j

d1q274j
Więcej tematów