Bocheński w studiu z popcornem. "Czekam aż dołoży Trzaskowskiemu"
Tobiasz Bocheński, który w dniu debat w Końskich pojawił się w programie na antenie Polsat News, zaskoczył przyniesionym ze sobą rekwizytem. Do studia wziął ze sobą popcorn, na którym zobaczyć można było napis "Końskie" oraz obrazek mający przedstawiać dwóch głównych kontrkandydatów.
Co musisz wiedzieć?
- W piątek w Końskich w woj. świętokrzyskim odbywały się dwie debaty z udziałem kandydatów na prezydenta w nadchodzących wyborach.
- Tobiasz Bocheński tego dnia został zaproszony jako gość do Polsat News.
- Do studia przyniósł ze sobą popcorn z napisem "Końskie".
W piątek w Końskich doszło do dwóch debat prezydenckich. W pierwszej, organizowanej m.in. przez Telewizję Republikę, udział brał Szymon Hołownia, Karol Nawrocki, Krzysztof Stanowski, Marek Jakubiak i spóźniona Joanna Senyszyn.
W drugiej, współprowadzonej przez TVN, Polsat i TVP oprócz Rafała Trzaskowskiego i Karola Nawrockiego pojawili się: Szymon Hołownia, Magdalena Biejat, Joanna Senyszyn, Marek Jakubiak, Krzysztof Stanowski i Maciej Maciak.
Tego samego wieczora podczas programu na antenie Polsat News, europoseł PiS Tobiasz Bocheński pojawił się w studiu z rekwizytem. Przyniósł on ze sobą popcorn z napisem "Końskie".
Obok napisu widniał też satyryczny obrazek mający przedstawiać Karola Nawrockiego w bokserskich rękawicach, a obok niego przestraszonego Rafała Trzaskowskiego.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Mowa ciała w trakcie debaty w Końskich. Te zachowania zdradziły kandydatów
Bocheński: Czekam aż Nawrocki dołoży Trzaskowskiemu
Prowadząca program zwróciła uwagę na przyniesione pudełko, mówiąc o Bocheńskim, że jest "zaopatrzony w poważny rekwizyt, czyli w dużą paczkę popcornu", na co inny z gości, Grzegorz Napieralski, zapytał, czy jest tam oznaczenie komitetu wyborczego.
Bocheński odpowiedział: - Jest, przez KWW Karola Nawrockiego, małymi literkami.
- Jak nie ma, to lepiej schować, bo wtedy utracicie subwencje, proszę sprawdzić - stwierdził w odpowiedzi Napieralski. - Nie łamiemy żadnych zasad - odpowiedział Bocheński, dodając: - Czekam, aż Nawrocki dołoży Trzaskowskiemu i mam popcorn na tę część.
Czytaj też:
Źródło: Polsat News, Wirtualna Polska