Trwa ładowanie...
d1s819n
d1s819n
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bobby Jindal wycofał się z rywalizacji o fotel prezydenta USA

Bobby Jindal wycofał się walki o nominację prezydencką Partii Republikańskiej. Gubernator Luizjany poinformował o tym w wywiadzie dla stacji telewizyjnej Fox News.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1s819n

- To nie jest mój czas - powiedział Jindal. Na Twitterze podziękował on swym zwolennikom za wsparcie.

Zdaniem ekspertów 44-letni Bobby Jindal, syn imigrantów z Indii, miał minimalne szanse na nominację prezydencką Partii Republikańskiej. Poparcie dla niego sondażach wśród wyborców Republikanów nie przekraczało 1 proc. Miał także problemy z finansowaniem swej kampanii.

Jindal jest już trzeci Republikaninem, który wycofał się z rywalizacji o prezydenturę. Wcześniej uczynili to były gubernator Teksasu Rick Perry i gubernator Wisconsin Scott Walker. Tym samym o nominację Republikanów w wyborach prezydenckich w 2016 roku ubiega się obecnie 13 kandydatów.

d1s819n

Podziel się opinią

Share

d1s819n

d1s819n
Więcej tematów