Trwa ładowanie...
d3wszg2

Blokowali korytarz życia na A1. Internauci oburzeni

Internauci oburzyli się po publikacji zdjęć przedstawiających zachowanie kierowców na autostradzie A1. Część zmotoryzowanych, próbując uciec z korka, zaczęło zawracać blokując przy tym korytarz życia. "Zabrać im prawo jazdy. To jest kompletny idiotyzm" - komentują czytelnicy WP, domagając się działań ze strony służb.
Share
Kierowcy zablokowali korytarz życia na A1
Kierowcy zablokowali korytarz życia na A1Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Krzysztof
d3wszg2

W czwartek na autostradzie A1 przed węzłem Piątek (Łódzkie) doszło do wypadku. Dachował samochód, a trzy osoby zostały zabrane do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Uciekali korytarzem życia na A1

Wypadek spowodował ogromne utrudnienia w ruchu. Część kierowców, stojących w korku, zdecydowało się zawracać na własną rękę, blokując przy tym korytarz życia - drogę szybkiego dojazdu dla służb.

d3wszg2

Do redakcji Dziejesię przyszły zdjęcia, na których widać karygodne zachowanie kierowców. Szerzej o sprawie pisała redakcja Autokultu, której udało uzyskać się komentarz policji oraz ratownika medycznego.

Zobacz także: Gorzkie słowa Andruszkiewicza o Kukizie

Internauci oburzeni zdarzeniem na A1

Po publikacji artykułu w sieci zawrzało. Czytelnicy Wirtualnej Polski masowo zaczęli wysyłać komentarze oraz opinie dotyczące zdarzenia. Nie są to słowa pochwały.

d3wszg2

"Ktoś mi powie dlaczego, pomijając już zupełnie korytarz życia, ktoś jedzie na autostradzie pod prąd?" - zapytał Kamil. "Mandat taki sam jaka wartość danego pojazdu. To spokojnie wystarczyłoby, żeby kolejny kierowca wiedział, że dużo kosztuje dana przyjemność" - odpowiedział internauta Zbyszek.

Źródło: dziejesie.wp.pl

O mandacie wspomniało wielu naszych czytelników. Wśród nich także Jakub: "wysoki mandat i zabranie uprawnień. Jak będzie recydywa, to publikować wizerunek" - podkreślił mężczyzna. Za odebraniem prawa jazdy kierującym była także Nikola: "Zabrać im prawo jazdy. To jest kompletny idiotyzm" - zaznaczyła ostro.

d3wszg2

"Powinny być pasy bezpieczeństwa"

Innego zdania jest pan Mirosław, który winy nie do końca szuka w kierowcach. "Moje zdanie jest takie, że powinna przyjechać policja i w sposób zorganizowany umożliwić wszystkim wyjechanie z takiego korka" - tłumaczy internauta.

Podobną opinię wyraził pan Tadeusz: "na autostradzie powinny być pasy awaryjne dla służb ratowniczych, a nie korytarze życia". Poparł go także pan Michał, który stwierdził, że utworzenie korytarza życia w takich warunkach dalej nie powinno sprawiać problemów.

Wy również byliście świadkiem groźnego zdarzenia na drodze? Poinformujcie nas na dziejesie.wp.pl. Czekamy na wasze zdjęcia oraz nagrania!

d3wszg2

Podziel się opinią

Share
d3wszg2
d3wszg2
Więcej tematów