Trwa ładowanie...
bilans dnia

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w sobotę

Kiepski występ polskich skoczków w Bad Mittendorf, demonstracje zwolenników liberalizacji prawa aborcyjnego, kontrowersje wokół relacjonowania finału WOŚP w Telewizji Polskiej oraz przerażające odkrycie na warszawskiej Woli. Sprawdź, co wydarzyło się 13 stycznia 2018 r.

Share
Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w sobotę
Źródło: WP.PL, fot: Kacper Kolenda
d1jy3ov

1. PŚ w Bad Mittendorf: nieudany konkurs Polaków. Triumf Norwega. Andreas Stjernen wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata na mamucie w Bad Mittendorf. Trzeci był niespodziewanie Szwajcar Simon Ammann. Nieudany występ mają za sobą Polacy. Dopiero 23. miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej Kamil Stoch

2. Protesty po odrzuceniu projektu Ratujmy Kobiety. W sobotni wieczór pod gmachem Sejmu oraz w wielu miastach Polski odbyły się demonstracje po odrzuceniu projektu ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne. Nie zabrakło emocji i mocnych haseł.

3. TVP ma nowy sposób na niepokazywanie serduszek WOŚP Według polityków opozycji, po to, by nie pojawiła się wzmianka o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, TVP nagrało swój flagowy program w inny dzień.

4. Makabryczne odkrycie na Woli w Warszawie. Znaleziono dwa ciała Jedno leżało w mieszkaniu, drugie przed blokiem. Mężczyzna prawdopodobnie został zamordowany, a kobieta wyskoczyła z okna.

d1jy3ov

Podziel się opinią

Share
d1jy3ov
d1jy3ov
Więcej tematów