Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w sobotę

Kiepski występ polskich skoczków w Bad Mittendorf, demonstracje zwolenników liberalizacji prawa aborcyjnego, kontrowersje wokół relacjonowania finału WOŚP w Telewizji Polskiej oraz przerażające odkrycie na warszawskiej Woli. Sprawdź, co wydarzyło się 13 stycznia 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polacy zawiedli w Bad Mittendorf
Polacy zawiedli w Bad Mittendorf (WP.PL, Fot: Kacper Kolenda)
WP

1. PŚ w Bad Mittendorf: nieudany konkurs Polaków. Triumf Norwega. Andreas Stjernen wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata na mamucie w Bad Mittendorf. Trzeci był niespodziewanie Szwajcar Simon Ammann. Nieudany występ mają za sobą Polacy. Dopiero 23. miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej Kamil Stoch

2. Protesty po odrzuceniu projektu Ratujmy Kobiety. W sobotni wieczór pod gmachem Sejmu oraz w wielu miastach Polski odbyły się demonstracje po odrzuceniu projektu ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne. Nie zabrakło emocji i mocnych haseł.

3. TVP ma nowy sposób na niepokazywanie serduszek WOŚP Według polityków opozycji, po to, by nie pojawiła się wzmianka o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, TVP nagrało swój flagowy program w inny dzień.

WP

4. Makabryczne odkrycie na Woli w Warszawie. Znaleziono dwa ciała Jedno leżało w mieszkaniu, drugie przed blokiem. Mężczyzna prawdopodobnie został zamordowany, a kobieta wyskoczyła z okna.

Polub WP Wiadomości
WP
WP