placeholder_5c3pvf

Bił ciężarną partnerkę nogą od stołka. Schwytała go policja

31-letniego sadystę ujęli funkcjonariusze z Komendy w Piasecznie. Kobieta, którą bił, z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jak podają śledczy, to nie pierwsze tego typu przestępstwo popełnione przez sprawcę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące
Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące (Policja)
placeholder_5c3pvf

Mężczyzna katował swoją ciężarną partnerkę od dłuższego czasu. 34-latka nie zgłaszała tego na policję, bo była zastraszona przez konkubenta. Mężczyzna bił ją po całym ciele używając przy tym różnych narzędzi m.in. drewnianej nogi od stołka. Z materiału dowodowego wynika, że był wyjątkowo brutalny wobec partnerki.

Będąca w 7-miesiącu ciąży kobieta trafiła do szpitala z licznymi siniakami i obrażeniami głowy. Mężczyzna znęcał się także nad psem swojej konkubiny. 31-latek katował zwierzę pod jej nieobecność. Jak zeznała kobieta, gdy wracała z pracy, pies był apatyczny i przestraszony. Późniejsze badanie wykazało, że miał liczne obrażenia wewnętrzne, siniaki i krwotok w oczodołach.

placeholder_5c3pvf

Sadysta usłyszał trzy zarzuty: znęcania się nad osobą najbliższą, narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, a także przemocy wobec zwierzęcia. Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna jest recydywistą. Odpowiadał za podobne przestępstwo w stosunku do poprzedniej parterki. W związku ze sprawą trafił do więzienia.

Zobacz także: Czy Polska powinna przyjąć euro? Sikorski zabiera stanowisko

placeholder_5c3pvf

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
placeholder_5c3pvf
placeholder_5c3pvf