Trwa ładowanie...
d3fo8mj
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bijatyka na granicy grecko-macedońskiej: jeden Pakistańczyk nie żyje, dwóch jest rannych

• Bijatyka między migrantami na granicy grecko-macedońskiej
• Jeden Pakistańczyk nie żyje, dwóch zostało rannych
• Zaatakowała ich grupa Afgańczyków
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bijatyka na granicy grecko-macedońskiej: jeden Pakistańczyk nie żyje, dwóch jest rannych
(AFP, Fot: SAKIS MITROLIDIS)
d3fo8mj

Pakistańczyk zginął, a dwóch zostało rannych w następstwie ataku z użyciem noża przez grupę Afgańczyków, niedaleko przejścia Idomeni na północy Grecji, na granicy z Macedonią - poinformowała grecka policja. Jeden ranny jest w stanie krytycznym.

Na razie nikogo nie zatrzymano. Policja wciąż ustala, kto jest winien bijatyki oraz co ją spowodowało.

Lekko ranny Pakistańczyk poinformował, że napastnicy zabrali mu 400 euro i telefon komórkowy.

W Idomeni blisko 2500 migrantów oczekuje na przekroczenie granicy. Macedońskie władze zamknęły w zeszłym tygodniu na kilka godzin swą granicę, aby kontrolować napływ kolejnych migrantów.

d3fo8mj

Podziel się opinią

Share

d3fo8mj

d3fo8mj
Więcej tematów