Trwa ładowanie...
d34pmi9

Biedronka czynna w nocy! 13-14 sierpnia

W nocy z czwartku na piątek (13/14 sierpnia) będą czynne niektóre sklepy sieci Biedronka. Ma to związek z zakazem handlu, który będzie obowiązywał w najbliższą sobotę i niedzielę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka czynna w nocy
Biedronka czynna w nocy (Getty Images)
d34pmi9

Biedronka czynna dłużej niż zwykle

Jak poinformowało radiozet.pl, ponad 2 tys. sklepów sieci Biedronka w Polsce będzie czynnych dłużej niż zwykle. W czwartek 13 sierpnia i w piątek 14 sierpnia sklepy Biedronka czynne będą do godz. 23:00. To jednak nie wszystko.

Dodatkowo ponad 100 sklepów Biedronka będzie także czynne przez całą noc z czwartku na piątek (13/14 sierpnia 2020).

d34pmi9

Dlaczego Biedronka zmienia godziny otwarcia?

Biedronka zmienia godziny otwarcia na 2 dni - czwartek 13 sierpnia i piątek 14 sierpnia. Ma to związek z wypadającym w najbliższą sobotę 15 sierpnia dniem wolnym od pracy. Ponieważ 15 sierpnia mamy święto Wojska Polskiego i uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, sklepy w tym dniu nie będą czynne jak w zwykłą sobotę. Będzie obowiązywał zakaz handlu, tak samo jak w niedzielę niehandlową.

W najbliższy weekend zarówno sobota, jak i niedziela (15-16 sierpnia) są dniami, w których obowiązuje zakaz handlu. Niedziela nie jest niedzielą handlową, a sobota jest dniem wolnym od pracy i z zakazem handlu z uwagi na przypadające święta.

W związku z tym Biedronka postanowiła ułatwić zakupy swoim klientom i zmieniła godziny otwarcia sklepów. Wydłużyła pracę w swoich marketach po to, by każdy zdążył zrobić zakupy przed wolnym weekendem.

d34pmi9

Szymon Hołownia o współpracy z celebrytami. Mówi o "telefonach z partii"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34pmi9

Podziel się opinią

Share
d34pmi9
d34pmi9