Trwa ładowanie...
d3fd2qj
Biały Dom: to raczej nie był atak terrorystyczny
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Biały Dom: to raczej nie był atak terrorystyczny

Nic nie wskazuje na to, katastrofa samolotu niemieckich linii Germanwings we francuskich Alpach, w której zginęło 150 ludzi, była spowodowana przez atak terrorystyczny - poinformował Biały Dom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3fd2qj

Rzeczniczka Rady Bezpieczeństwa Narodowego przy Białym Domu Bernadette Meehan podkreśliła w komunikacie, że "na tym etapie nic nie wskazuje na związki z terroryzmem".

Biały Dom zaznaczył, że amerykańskie władze są w kontakcie z przedstawicielami francuskich, niemieckich i hiszpańskich władz w sprawie ewentualnej pomocy.

Samolot niemieckich tanich linii leciał z Barcelony do Duesseldorfu, kiedy rozbił się w trudno dostępnym regionie w południowo-wschodniej Francji. Według linii Germanwings na pokładzie było 150 osób, w tym 144 pasażerów. Poinformowano, że wśród ofiar było najprawdopodobniej 67 Niemców; hiszpańskie władze podawały, że na listach pasażerów figurowało 45 hiszpańskich nazwisk.

d3fd2qj

Podziel się opinią

Share

d3fd2qj

d3fd2qj
Więcej tematów