Trwa ładowanie...
d3n4o64

Będzie mocno wiało. Sprawdź prognozę na trzy dni

Wiatr w porywach o prędkości nawet 60 km/h, a na południu zamiecie śnieżne - tak będzie wyglądał koniec weekendu. Na początku kolejnego tygodnia śniegu mogą spodziewać się mieszkańcy całej Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W całym kraju w niedzielę powieje porywisty wiatr
W całym kraju w niedzielę powieje porywisty wiatr (PAP, Fot: Marcin Bielecki)
d3n4o64

W niedzielę przez cały dzień na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie, dość słonecznie i bez opadów. Jedynie na południu Polski (od południowej części Dolnego Śląska po Podkarpacie) dominować będą chmury i tutaj od czasu do czasu słabo popada śnieg. Na południu Polski na drogach będzie ślisko.

Synoptycy ostrzegają, że w całym kraju w niedzielę powieje porywisty wiatr, w porywach do 60 - 35 km/h, który na południu Polski powodował będzie lokalne zawieje i zamiecie śnieżne. W ciągu dnia termometry wskażą od -6, -5 st. C na południowym wschodzie do -3, -1 st. C w pasie środkowym kraju. Cieplej, do 1-2 st. C będzie w północnej Polsce.

W poniedziałek przez cały dzień na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie, dość słonecznie i bez opadów. Jedynie na krańcach południowo-wschodnich i południowych Polski (od Podkarpacia po Opolszczyznę) będzie się mocnej chmurzyć i tutaj od czasu do czasu poprószy słaby śnieg. Na południu i południowym wschodzie Polski drogi będą śliskie. Meteorolodzy prognozują duży kontrast temperatury: w ciągu dnia termometry wskażą od -5, -1 st. C na południu do 3-5 st. C w pasie środkowym i na północny kraju.

d3n4o64

We wtorek przez cały dzień w naszym kraju panować będzie zmienna pogoda: więcej chmur, trochę przejaśnień i słonecznych chwil oraz od czasu do czasu przelotnie popada śnieg i śnieg z deszczem. Drogi będą śliskie. W ciągu dnia termometry wskażą od -4, -1 st. C na południowym wschodzie do 4-5 st. C na zachodzie kraju.

Źródło: Cumulus

d3n4o64

Podziel się opinią

Share

d3n4o64

d3n4o64
Więcej tematów