Trwa ładowanie...
d1qr4g0
Beata Szydło w bytomskiej kopalni: serce przemysłowe Polski tutaj bije

Beata Szydło w bytomskiej kopalni: serce przemysłowe Polski tutaj bije

- To serce przemysłowe Polski tutaj bije, tyle tylko, że nieudolne rządy obecnej koalicji rządzącej, nieudolne rządy władzy, doprowadziły do tego, że to serce ma niemal stan przedzawałowy - oznajmiła kandydatka PiS na premiera Beata Szydło podczas wizyty w KWK Bobrek-Centrum w Bytomiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1qr4g0

- Czy wiarygodny jest lekarz, który do tego stanu zawałowego doprowadził, a dzisiaj mówi, że oto znalazł receptę i będzie już wiedział jak leczyć? - pytała Szydło.

W opinii Szydło, po 8 latach rząd nie powinien rozmawiać o założeniach Programu dla Śląska, ale o jego realizacji. Zdaniem kandydatki PiS na premiera, rozmowy Ewy Kopacz na Śląsku mają związek ze zbliżającymi się wyborami do parlamentu.

d1qr4g0

Jeżeli po ośmiu latach przyjeżdża się tylko z założeniami to ja nie wierzę, że tu cokolwiek zostanie zrealizowane - powiedziała posłanka PiS.

O Rządowym Programie dla Śląska premier Ewa Kopacz rozmawiała wczoraj w Katowicach z przedstawicielami górniczych związków zawodowych. Po spotkaniu poinformowała, że został on zaakceptowany przez stronę związkową.

W programie znalazła się budowa odcinków dróg S1 i S69 oraz stworzenie Funduszu Inwestycji Samorządowych.

Rząd przyjmie program dla regionu na dzisiejszym wyjazdowym posiedzeniu w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach

d1qr4g0

Podziel się opinią

Share
d1qr4g0
d1qr4g0
Więcej tematów