Trwa ładowanie...
d4loing

Beata Szydło ma u siebie (nie)nowego człowieka. Dyrektorem jej sekretariatu został Paweł Rybicki

Dyrektorem sekretariatu wicepremier Beaty Szydło został Paweł Rybicki. Polityka to dla niego żadna nowość. Od półtora roku pracuje bowiem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie z instagramowego profilu Pawła Rybickiego
Zdjęcie z instagramowego profilu Pawła Rybickiego (Instagram.com)
d4loing

O sprawie donosi portal wirtualnemedia.pl. Zanim Rybicki objął funkcję dyrektora sekretariatu Szydło, był wicedyrektorem departamentu strategii i komunikacji internetowej w KPRM. W styczniu został jednak odwołany z tego stanowiska i przeszedł do centrum informacyjnego rządu.

Co więcej, w 2015 roku w czasie kampanii wyborczych współpracował ze sztabami Andrzeja Dudy i PiS-u. Beata Szydło została wicepremierem i przewodniczącą Komitetu Społecznego Rady Ministrów w połowie grudnia ub.r., po dymisji z funkcji premiera.

Można więc mówić o "miękkim lądowaniu" Rybickiego bądź o tym, że "spadł na cztery łapy". To jedna z osób, które wróciły do Kancelarii.

d4loing

Zanim związał się z KPRM pracował jako dziennikarz. Ma za sobą pracę w „Gazecie Polskiej Codziennie” oraz Wirtualnej Polsce, a także prowadzenie bloga w serwisie Salon24.pl.

Przypomnijmy, że Beata Szydło po dymisji z funkcji premiera została wicepremierem i przewodniczącą Komitetu Społecznego Rady Ministrów.

Źródło: wirtualnemedia.pl

d4loing

Podziel się opinią

Share
d4loing
d4loing
Więcej tematów