Trwa ładowanie...
d35lfxb
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Beata Szydło: Kaczyński ma się dobrze i nie odchodzi na emeryturę

W PiS co jakiś czas pojawiają się opowieści o delfinie ojcobójcy, co jest dość zabawne, mówi Beata Szydło w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło: Kaczyński ma się dobrze i nie odchodzi na emeryturę
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d35lfxb

Wiceprzewodnicząca partii, szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, zapowiada, że będzie on prezydentem Rzeczypospolitej. A premierem - Jarosław Kaczyński. - Czytałam bzdury, że podupadł na zdrowiu. A już to, że słodzi ogromną ilością cukru herbatę, jest wyssane z palca. Wiele herbat wypiłam z Jarosławem Kaczyńskim, on nie słodzi w ogóle.

- My jesteśmy drużyną, jest w niej pierwszy zespół, który gra, jest jeden kapitan i jest też ławka rezerwowa. Mamy zaplecze eksperckie, ruchy społeczne, podkreśla Szydło.

Na uwagę "GW", że prof. Andrzej Nowak wysłał prezesa Kaczyńskiego na emeryturę, pada odpowiedź, że "ten tekst był nietrafiony i był błędem". - Ale mógł popsuć wam show, gdyby wygłosił go na konwencji, zauważa dziennikarka. - Opatrzność nad nami czuwa, odpowiada Szydło.

d35lfxb

Podziel się opinią

Share

d35lfxb

d35lfxb
Więcej tematów