Trwa ładowanie...

BBC: kolejna kobieta oskarża Polańskiego o molestowanie

- Kolejna kobieta postanowiła ujawnić fakt, że w latach 70-tych była molestowana seksualnie przez polskiego reżysera, Romana Polańskiego - informuje BBC.

BBC: kolejna kobieta oskarża Polańskiego o molestowanieŹródło: newspix.pl
d1pfwl3

Kobieta, o której wiadomo tylko tyle, że ma na imię Robin opowiedziała o zdarzeniu z udziałem popularnego reżysera na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Poinformowała, że do ataku na jej osobę doszło w 1973 roku gdy miała 16 lat. To trzecia kobieta, która oskarża Polańskiego o molestowanie seksualne.

Roman Polański uciekł z USA w 1978 roku po zawarciu ugody z prokuraturą, w której przyznał się do stosunków seksualnych z 13-latką. W czerwcu pokrzywdzona w tej sprawie Samantha Geimer zwróciła się do sądu w Los Angeles o zakończenie sprawy z udziałem reżysera. Powiedziała, że wybaczyła Polańskiemu i chęć zakończenia tej sprawy miałaby pozytywny wpływ na nią i jej rodzinę.

Robin, która wystąpiła przed kamerami z udziałem adwokat Glorią Allred nie może postawić Polańskiego w stan oskarżenia, bowiem czas w którym mogła to zrobić się przedawnił. Jednak może zeznawać jako świadek przeciwko Polakowi w sprawie Geimer.

Dziennikarzom powiedziała, że wpadła we wściekłość gdy dotarły do niej wiadomości, że sprawa polskiego reżysera może zostać umorzona. - Dzień po tym zdarzeniu, powiedziałam innej osobie co zrobił mi Polański - powiedziała.

- O mojej sytuacji nie powiedziałam nigdy wcześniej, bo bałam się że mój ojciec zrobi coś, za co mógłby spędzić w więzieniu całe swoje życie - dodała.

d1pfwl3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pfwl3
Więcej tematów