Trwa ładowanie...
d24st3s

Bartłomiej Misiewicz się żeni. Ślub już wkrótce

Bartłomiej Misiewicz zaczyna życie od nowa po wyjściu z aresztu. Były rzecznik MON właśnie oświadczył się swojej ukochanej. Ślub pary ma się odbyć już wkrótce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartłomiej Misiewicz bierze ślub. Wesele już wkrótce
Bartłomiej Misiewicz bierze ślub. Wesele już wkrótce (Agencja Gazeta)
d24st3s

Wybranką byłego współpracownika Antoniego Macierewicza jest 26-letnia bizneswoman, która pracuje w branży transportowej. - Są ze sobą od roku, poznali się przez wspólnych znajomych i od razu zaiskrzyło między nimi, a pobyt Bartka w areszcie tylko scementował ich związek - powiedział przyjaciel Misiewicza w rozmowie z "Super Expressem".

Warto przypomnieć, że ostatnie miesiące Bartłomiej Misiewicz spędził w areszcie. Były rzecznik MON jest podejrzany o przekroczenie uprawnień i działanie na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa. Okazuje się, że narzeczona czekała na kontakt, bo nie mogła go odwiedzać. - Ma od niej ogromne wsparcie, bardzo się kochają - zdradza informator tabloidu.

Bartłomiej Misiewicz postanowił oświadczyć się ukochanej nad polskim morzem. Ślub ma odbyć się już za rok.

d24st3s

Zobacz także: Dziwny wywód ministra Andrzeja Dudy na temat LGBT

Bartłomiej Misiewicz i jego problemy

Przypomnijmy: według śledczych, były rzecznik MON wraz z byłym posłem PiS Mariuszem Antonim K. miał "powoływać się wspólnie i w porozumieniu na wpływy w instytucji państwowej i pośredniczyć w załatwieniu określonych spraw celem uzyskania korzyści majątkowej w kwocie ponad 90 tys. zł".

d24st3s

Misiewicz usłyszał też zarzut przekroczenia uprawnień jako funkcjonariusza publicznego i działania na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa. Razem z byłą pracownicą resortu obrony narodowej Agnieszką M. miał doprowadzić do wyrządzenia spółce szkody w wysokości 491 964 zł. Przebywał w areszcie od 30 stycznia.

Pod koniec Misiewicz opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł. Prokuratura zaskarżyła tę decyzję do sądu okręgowego, jednak wniosek został oddalony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Super Express"

d24st3s

Podziel się opinią

Share
d24st3s
d24st3s
Więcej tematów