Trwa ładowanie...
dkjlzu8
Barbara Nowacka gościem programu "Tłit"

Barbara Nowacka gościem programu "Tłit"

Marek Kacprzak zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gościem programu będzie Barbara Nowacka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dkjlzu8

Już 12 lipca odbędzie się II tura głosowania w wyborach prezydenckich 2020. O Pałac Prezydencki zawalczą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

TVN i TVN24 oraz największe portale internetowe: Onet i Wirtualna Polska postanowiły wspólnie zorganizować debatę wyborczą. Wystosowano zaproszenia do obu kandydatów, jednak tylko Trzaskowski je przyjął. Sztab Dudy odmówił. Ostatecznie do debaty dojdzie, ale prezydent stanie jednak przed kamerą. W czasie, gdy miał się zmierzyć z kontrkandydatem, będzie udzielał wywiadu ogólnopolskiej telewizji.

dkjlzu8

Czy w takim razie dojdzie do debaty TVP w Końskich? Eksperci nie mają wątpliwości: Rafał Trzaskowski powinien wziąć udział w debacie z prezydentem Andrzejem Dudą. - To dla niego niezwykła szansa do pokazania siły i odwagi - zapewniał w programie Newsroom WP prof. Sławomir Sowiński.

O kampanii Rafała Trzaskowskiego i jego szansach w walce z Andrzejem Dudą w programie "Tłit" Marek Kacprzak będzie rozmawiał z Barbarą Nowacką. Zapraszamy.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

dkjlzu8

Podziel się opinią

Share
dkjlzu8
dkjlzu8
Więcej tematów