Trwa ładowanie...
d40yewi
d40yewi
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

B. prezesi TVP zawieszeni na kolejne trzy miesiące

Prezes TVP Romuald Orzeł i członek zarządu Przemysław Tejkowski zostali zawieszeni na kolejne trzy miesiące - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa w radzie nadzorczej spółki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d40yewi

Pierwszy raz Orzeł i Tejkowski zostali zawieszeni na trzy miesiące 27 sierpnia. Gdyby więc rada nadzorcza nie podjęła żadnych działań, 28 listopada obaj prezesi mogliby wrócić do pracy.

Po odsunięciu kojarzonych z PiS członków zarządu, wpływ na zarządzanie TVP przejęli ci kojarzeni z lewicą. Zarząd nad spółką sprawują obecnie Włodzimierz Ławniczak i Paweł Paluch.

d40yewi

Podziel się opinią

Share

d40yewi

d40yewi
Więcej tematów