Trwa ładowanie...
d7rx7lf

Awaria na kolei. Duże utrudnienia na trasie Warszawa-Gdańsk

"Uszkodzona została sieć trakcyjna między Nasielskiem a stacją Świercze" - informuje Radio ZET, powołując się na Polskie Koleje Państwowe. Pociągi opóźnione są ponad kilkadziesiąt minut.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uszkodzona została trakcja
Uszkodzona została trakcja (East News, Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK)
d7rx7lf

Awaria jest poważna, do przeciągania pociągów na odcinku między Modlinem a Gąsocinem zostały użyte lokomotywy spalinowe. Aktualnie nie wiadomo kiedy usterka zostanie usunięta.

google
Podziel się
d7rx7lf

Trudne warunki

Jak informuje portal "Warszawa w pigułce" to nie jedyne utrudnienia na kolei. Opóźnienia mogą występować także na innych trasach pomiędzy Warszawą a Działdowem, Małkinią oraz Skarżyskiem Kamienną. Prawdopodobną przyczyną zerwania trakcji może być silny wiatr

pkp
Podziel się
d7rx7lf

Przez cały weekend panują fatalne warunki atmosferyczne. Tylko w sobotę straż pożarna, z powodu silnego wiatru, wyjeżdżała ponad 500 razy do interwencji. Wiele domostw pozostawało bez prądu.

W związku z trudną sytuacją, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało do mieszkańców 14 województw SMS z informacją o nadciągających wichurach. RCB podtrzymuje także ostrzeżenia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

d7rx7lf

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Radio ZET

Zobacz także: Ranni i zerwane dachy. Cyklon nad Polską

d7rx7lf

Podziel się opinią

Share

d7rx7lf

d7rx7lf
d7rx7lf
Więcej tematów