Trwa ładowanie...
d2kyqob

Awantura rodzinna w Lubinie. Niemowlę w stanie ciężkim trafiło do szpitala

3-miesięczne dziecko ofiarą awantury pomiędzy dwoma mężczyznami, która rozegrała się w jednym z mieszkań w Lubinie (woj. dolnośląskie). Niemowlę w stanie ciężkim trafiło do szpitala we Wrocławiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awantura rodzinna w Lubinie. Niemowlę w stanie ciężkim trafiło do szpitala
(WP, Fot: Konrad Żelazowski)
d2kyqob

Na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu w stanie ciężkim trafiło ze szpitala w Legnicy 3-miesięczne niemowlę, które zostało poszkodowane podczas awantury, jaka miała miejsce w późnych godzinach wieczornych w sobotę, 8 sierpnia, w Lubinie.

- Około godziny 21.00 w sobotę, przed jednym z domów na terenie Lubina doszło do awantury, a potem bójki między dwoma braćmi. Następnie szarpanina przeniosła się do wnętrza mieszkania. Tam 3-miesięczne dziecko płci żeńskiej trzymane na rękach przez znajdującą się w lokalu kobietę, zostało uderzone w główkę metalowym prętem - mówi WP asp. sztab. Jan Pociecha z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Dziewczynka została uderzona przez jednego z mężczyzn, jednak policja ustala, czy było to działanie celowe. 22-latek odpowiedzialny za to zdarzenie trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie.

d2kyqob

- Dziecko trafiło na nasz oddział w niedzielę. Na chwilę obecną mogę powiedzieć jedynie to, że jego stan jest w dalszym ciągu ciężki - mówi WP Anna Kubica-Cielińska z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii USK we Wrocławiu.

Jak udało nam się dowiedzieć, 3-miesięczna dziewczynka jeszcze w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy przeszła operację neurochirurgiczną.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2kyqob

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d2kyqob

d2kyqob
Więcej tematów