Trwa ładowanie...
d4b1do3

Autostrada A4 zablokowana w okolicy Góry św. Anny

Odcinek autostrady A4 w okolicy Góry św. Anny jest zablokowany w wyniku zderzenia trzech samochodów. Ranna została jedna osoba. Warunki drogowe na A4 na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie są bardzo trudne – informuje RMF FM.
Share
Autostrada A4 zablokowana w okolicy Góry św. Anny
Autostrada A4 zablokowana w okolicy Góry św. AnnyŹródło: PAP/EPA
d4b1do3

A4: droga w kierunku Wrocławia zablokowana

Autostrada A4 na opolskim odcinku na trasie do Wrocławia jest zablokowana. Na wysokości Góry św. Anny zderzyły się trzy samochody osobowe. Prawdopodobną przyczyną wypadku były obfite opady śniegu i niedostosowanie stylu jazdy do warunków pogodowych – informuje RMF FM.

Jedna z osób została przewieziona do szpitala. Droga na trasie A4 w kierunku Wrocławia jest zablokowana. Jadącym z Katowic do Opola proponowany jest objazd przez Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie i Krapkowice.

d4b1do3

A4: trudne warunki na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku

Na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku panują bardzo trudne warunki drogowe. Na całym Dolnym Śląsku jazdę utrudniają intensywne opady deszczu. Na opolskim odcinku autostrady A4 pada śnieg, miejscami jezdnia jest biała, a jazdę utrudnia błoto pośniegowe.

Szczególną ostrożność muszą zachować również kierowcy jadący obwodnicą Wrocławia. W wyniku zderzeniu czterech samochodów osobowych zajęty jest jeden pas jezdni w kierunku Warszawy między węzłami Wrocław Północ i Lotnisko.

d4b1do3

Podziel się opinią

Share
d4b1do3
d4b1do3
Więcej tematów