Trwa ładowanie...
d2cy6cp

Asystent prezesa startuje w wyborach. Radosław Fogiel jedynką na liście PiS-u

Prawo i Sprawiedliwość odkrywa wyborcze karty w kolejnym mieście. Radosław Fogiel będzie starał się o stanowisko w Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Asystent prezesa startuje w wyborach
Asystent prezesa startuje w wyborach (Forum, Fot: Krystian Maj)
d2cy6cp

Wysokie miejsca na listach otrzymali również Jakub Kowalski i Agnieszka Górska. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Jacek Wrocławski, Aurelia Michałowska, Michał Pruś, Jan Rejczak, Anna Wolszczak i wspomniana wcześniej Ewa Białecka.

Andrzej Kosztowniak, były prezydent Radomia, a obecnie poseł Prawa i Sprawiedliwości, pozytywnie ocenia listę do Sejmiku. - Mamy silnych i merytorycznych kandydatów. Wszystko wskazuje na to, że PiS będzie rządziło w Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Trzymam kciuki za naszych kandydatów. Będę robił wszystko, by odnieśli jak największy sukces - cytuje Kosztowniaka radio Plus.

Jego zdaniem PiS "ma realną szansę na cztery mandaty". - Ale myślę, że powinniśmy walczyć o piąty. Trzeba wysoko sobie stawiać poprzeczkę. Mamy szansę samodzielnie rządzić w województwie mazowieckim - dodał Kosztowniak.

d2cy6cp

Kim jest prawa ręka prezesa?

Radosław Fogiel ma 35 lat. Asystentem Kaczyńskiego został kilka lat temu, niedawno zaś objął funkcję dyrektora biura poselskiego. Gabinety jego i prezesa PiS mieszczą się obok siebie.

Do obowiązków Fogiela należy zajmowanie się wszelkimi sprawami związanymi z wykonywaniem mandatu posła przez prezesa PiS. Co więcej, odpowiada za organizację i wszystkie sprawy dot. komitetu politycznego i rady politycznej. To wszystko w ramach kierowania biurem poselskim Jarosława Kaczyńskiego i prowadzenia biura prezydialnego PiS.

d2cy6cp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: radomnews.pl

d2cy6cp

Podziel się opinią

Share

d2cy6cp

d2cy6cp
Więcej tematów