Trwa ładowanie...
de222ya

Ile zarabia asystent Jarosława Kaczyńskiego? Radosław Fogiel: praca z prezesem jest nieoceniona

Najbliższy współpracownik, asystent i dyrektor biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego Radosław Fogiel zdradził, jakim pracodawcą jest lider PiS. - Codziennie wymaga od siebie, więc od swoich pracowników również - powiedział. Wiadomo też, ile można zarobić, pracując u jego boku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński (Facebook.com)
de222ya

O sprawie pisze "Super Express". Do obowiązków Fogiela należy zajmowanie się wszelkimi sprawami związanymi z wykonywaniem mandatu posła przez prezesa PiS. Co więcej, odpowiada za organizację i wszystkie sprawy dot. komitetu politycznego i rady politycznej. To wszystko w ramach kierowania biurem poselskim Jarosława Kaczyńskiego i prowadzenia biura prezydialnego PiS.

Co sam Fogiel sądzi o swoich obowiązkach? - Praca z prezesem jest nieoceniona. Codziennie się czegoś uczę - powiedział.

Bartłomiej Misiewicz zarobił więcej niż Jarosław Kaczyński. Wiemy, o ile

de222ya

Zadowolenie z wykonywanych zadań idzie w parze z niemałą wypłatą. Jak wynika z oświadczenia majątkowego Fogiela, w 2016 r. za pracę w biurze przy ul. Nowogrodzkiej zarobił łącznie 94 tys. zł, czyli po 7,8 tys. zł co miesiąc.

Kariera

Fogiel ma 35 lat. Asystentem Kaczyńskiego został kilka lat temu, niedawno zaś objął funkcję dyrektora biura poselskiego. Gabinety jego i prezesa PiS mieszczą się obok siebie.

Poza pracą w Prawie i Sprawiedliwości Fogiel jest też radnym sejmiku mazowieckiego. Z tego tytułu zarobił 32 tys. zł. Jego oszczędności wynoszą 18 tys. zł.

Źródło: "Super Express"

de222ya

Podziel się opinią

Share
de222ya
de222ya