Trwa ładowanie...

Artyści przeciw nienawiści – transmisja koncertu z Łodzi. Gdzie i o której można oglądać wydarzenie online?

Koncert Artyści przeciw nienawiści odbędzie się już dziś w Atlas Arenie w Łodzi. Wystąpi ponad stu artystów, między innymi Doda, Bajm, Margaret oraz Ewelina Lisowska. Sprawdź, gdzie i o której można obejrzeć całe wydarzenie online.

Artyści przeciw nienawiści – transmisja koncertu z Łodzi. Gdzie i o której  można oglądać wydarzenie online?Źródło: East News
dtxxmot
dtxxmot

Artyści przeciw nienawiści w Atlas Arenie

Już dziś w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się koncert Artyści przeciw nienawiści, którego organizatorem jest Dorota „Doda” Rabczewska. Wokalistka wpadła na ten pomysł po tragicznych wydarzeniach podczas Finału WOŚP w Gdańsku i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. W ten sposób Doda chciała pokazać swój sprzeciw wobec nienawiści w przestrzeni publicznej.

Artyści przeciw nienawiści – kto wystąpi?

Wśród zapowiedzianych artystów znajdują się: Doda, Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Grzegorz Hyży, Sarsa, Cleo, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Moś, Golec uOrkiestra, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Marina. Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, IRA czy Beata Kozidrak i Bajam.

Występu odmówiła natomiast Edyta Górniak, która nie popiera całej inicjatywy.

Artyści przeciw nienawiści – gdzie i o której można obejrzeć koncerty?

Wydarzenie Artyści przeciw nienawiści można obejrzeć na żywo za pośrednictwem stron WP.pl oraz na Ipla.tv. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 i zakończy o godzinie 22:00.

dtxxmot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtxxmot
Więcej tematów