Trwa ładowanie...
d1blo0c

Artur Zawisza o okupacji PKW: Bóg raczy wiedzieć, co się stanie

- Ruch Narodowy zwołał pikietę "Stop manipulacjom wyborczym", która ma charakter obywatelski i jest wyrazem oburzenia wobec tego, że wybory najprawdopodobniej zostały sfałszowane przez jedną z partii - powiedział w rozmowie z WP.PL Artur Zawisza z Ruchu Narodowego. Nie powiedział wprost, o jaka partię chodzi. Wyjaśnił, że "stawiano specjalnie krzyżyki, unieważniające dany głos, jeśli nie był on oddany na PSL".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Protest przed siedzibą PKW
Protest przed siedzibą PKW (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d1blo0c

Wtargnięcie do siedziby PKW protestujących, Zawisza nazywa "spontaniczną akcją". - Wszystkie kolejne decyzje są podejmowane na froncie i nie można ich przewidzieć. Bóg raczy wiedzieć, co się dalej stanie - powiedział w rozmowie z WP.PL.

Jak dodał, żądania protestujących zostały jasno wyrażone. - Wiadomo, że z punktu widzenia formalnego, będą one trudne do spełniania - podkreślił.

Zawisza podkreślił, że ze strony mundurowych, którzy pojawili się przed siedzibą PKW, nie obawia się rozwiązania siłowego. Jego zdaniem, policja "powinna być mądrzejsza" (po wydarzeniach z 11 listopada - przyp. red.) i "nie będzie prowokować".

- Jakimś wyjściem byłoby seppuku całej komisji - powiedział na koniec.

d1blo0c

Podziel się opinią

Share
d1blo0c
d1blo0c
Więcej tematów