Trwa ładowanie...

Areszt tymczasowy dla sprawców morderstwa. 50-latka zabito podczas libacji alkoholowej

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które są podejrzane o zabicie 50-latka. Jak ustalili funkcjonariusze, zabójstwa dokonano podczas libacji alkoholowej.
Share
Areszt tymczasowy dla sprawców morderstwa. 50-latka zabito podczas libacji alkoholowej
Źródło: WP.PL, Fot: Paweł Kozioł
d1m21i3

Na trzy miesiące trafili tymczasowo do aresztu podejrzani o zabicie swojego znajomego 63-letni mężczyzna i 39-letnia kobieta. Dwoje podejrzanych mieszkańców Wrocławia zatrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu we współpracy z funkcjonariuszami z komisariatu Wrocław-Śródmieście.

- Jak ustalili policjanci z komisariatu Wrocław-Śródmieście, do zabójstwa 50-letniego mężczyzny doszło podczas kłótni w czasie libacji alkoholowej w jednym z mieszkań na terenie Wrocławia. Przyczyną jego śmierci były rozległe obrażenia głowy spowodowane uderzeniami tępym narzędziem, prawdopodobnie drewnianą pałką - mówi asp. Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Podejrzany 63-latek w chwili zatrzymania miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Obecnie oboje podejrzani usłyszeli już zarzut zabójstwa. Grozi im nawet dożywotnie pozbawienia wolności.

d1m21i3

Podziel się opinią

Share
d1m21i3
d1m21i3
Więcej tematów