Trwa ładowanie...
d9aa8ig

Arena Poznań została zamknięta. Jakie są dalsze losy zaplanowanych koncertów?

Arena Poznań została zamknięta ze względu na oderwanie się fragmentu sufitu podwieszanego. Zaplanowane wydarzenia w hali przełożono lub przeniesiono do innych miejsc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arena Poznań została zamknięta ze względu na oderwanie się fragmentu sufitu podwieszanego.
Arena Poznań została zamknięta ze względu na oderwanie się fragmentu sufitu podwieszanego. (East News)
d9aa8ig

We wtorek 27 listopada wypadł jeden z elementów sufitu podwieszanego w Arenie Poznań. Do incydentu poszło podczas przygotowań do koncertu chóru Gregorian.

"Oderwał się fragment sufitu podwieszanego. Spadły dwa elementy o łącznej długości 6 metrów i 15 cm szerokości o ostrych krawędziach" - mówił na łamach TVN24 Paweł Łukaszewski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Poznaniu

Oficjalny profil facebookwy Areny Poznań informuje, że obiekt jest zamknięty do 17 grudnia.

d9aa8ig

"Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, konieczne jest przeprowadzenie prac związanych z zabezpieczeniem elementów sufitu podwieszonego. Wszystkie zaplanowane we wskazanym terminie wydarzenia zostaną w miarę możliwości przeniesione do innych obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich" - czytamy.

Póki co odwołano już występ dj-a z Wielkiej Brytanii, Alana Walkera. Nieznane są jeszcze dalsze losy koncertów Dawida Podsiadły (zaplanowane na 4, 5 i 6 grudnia) oraz Chóru Alexandrowa (11 grudnia).

d9aa8ig

Podziel się opinią

Share

d9aa8ig

d9aa8ig
Więcej tematów