Trwa ładowanie...
d4m0qgo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Apel pedagogów do PiS: nie robić z edukacji sprawy politycznej

Pedagodzy związani z Polską Akademią Nauk oraz twórcy reformy gimnazjalnej apelują do PiS, by nie robić z edukacji sprawy politycznej - informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apel pedagogów do PiS: nie robić z edukacji sprawy politycznej
(WP, Fot: Andrzej Hulimka)
d4m0qgo

Wycofanie się z obowiązku szkolnego dla sześciolatków to "drastyczne przewinienie wobec polskiego dziecka" - pisze do premier Beaty Szydło Zespół Pedagogiki Społecznej działający przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.

Do minister edukacji Anny Zalewskiej w obronie gimnazjów napisali z kolei twórcy reformy, która te szkoły wprowadziła - Mirosław Handke, minister edukacji w latach 1997-2000, i Wojciech Książek, wiceminister w latach 1997-2001.

Zobacz również: Szefowa MEN: w ciągu 10 dni projekt ws. 6-latków. Damy rodzicom wolność wyboru

d4m0qgo

Podziel się opinią

Share

d4m0qgo

d4m0qgo
Więcej tematów