Trwa ładowanie...

Ankieta WP. Na wiec poparcia dla rządu nie idzie 47 proc. głosujących

Niemal 47 proc. spośród 24 566 osób, które zagłosowały w ankiecie Wirtualnej Polski, nie wybiera się na styczniowy wiec poparcia dla rządu Prawa i Sprawiedliwości, zaś ponad 30 proc. z głosujących wybiera się na taki wiec.

Ankieta WP. Na wiec poparcia dla rządu nie idzie 47 proc. głosującychŹródło: PAP, fot: Jacek Turczyk
d3vc25l
d3vc25l

We wtorek pojawiły się informacje tym, że Prawo i Sprawiedliwość ma zamiar zorganizować wielką demonstrację poparcia dla rządu. Mieliby w niej - według informacji serwisu WPolityce.pl - wziąć udział członkowie NSZZ "Solidarność", środowiska Radia Maryja i członkowie PiS. W poniedziałek o "policzeniu się" na ulicach z członkami KOD mówił w TVP Info Piotr Duda, szef "Solidarności". Według informatorów Polskiej Agencji Prasowej, w PiS nie ma ustalonej daty, ani ostatecznej decyzji, czy do wiecu w ogóle dojdzie. WPolityce.pl podaje z kolei, powołując się na informacje od "członka najwyższych władz PiS", że "decyzja już zapadła" i "na pewno będzie to styczeń".

W ankiecie, w której zapytaliśmy Internautów, czy wybiorą się na manifestację, 46,7 proc. głosujących wybrało odpowiedź "nie", a 12,3 zapowiedziało, że będzie "na kontrmanifestacji".

30,3 proc. głosujących wybrało odpowiedź 'tak".

2.9 proc. zadeklarowało, że nie ma czasu na politykę, a 7,8 proc. - że ma ciekawsze zajęcia.

d3vc25l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vc25l
Więcej tematów