Trwa ładowanie...
d1s19je
po

Andrzej Halicki: Prezydent ma obowiązek doprowadzić do dymisji Macierewicza. To jest naprawdę groźne dla kraju!

Polityk PO na bezkompromisowo wypowiedział się na temat szefa MON. Halicki nie ma wątpliwości, że prezydent powinien zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego i odwołać Macierewicza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Halicki
Andrzej Halicki (East News, Fot: JAKUB WOSIK/REPORTER)
d1s19je

Andrzej Halicki był gościem niedzielnego wydania programu "Kawa na ławę" emitowanego przez TVN24.

– Używanie służby przez szefa MON, żeby dać pstryczka, odbierając certyfikat generałowi Kraszewskiemu, jest kolejnym etapem polityki widzimisię Antoniego Macierewicza – powiedział Andrzej Halicki, komentując głośną sprawę generała Jarosława Kraszewskiego, najważniejszego doradcy Andrzeja Dudy. To właśnie on zablokował połowę mianowań generałów na święto Wojska Polskiego. Jawny sprzeciw wobec szefa MON był przyczyną sporu między Antonim Macierewiczem, a Adnrzejem Dudą.

Zdaniem Halickiego, działalność Macierewicza jest sprzeczna z interesem narodowym.

d1s19je

- Prezydent powinien... ma obowiązek zwołać Rada Bezpieczeństwa Narodowego i doprowadzić do dymisji Antoniego Macierewicza. To już jest naprawdę groźne dla naszego bezpieczeństwa - mówił na antenie TVN24.

Stanowisko polityka zdaje się całkowicie popierać jego partia. Na profilu Platformy Obywatelskiej na Twitterze pojawiło się nagranie fragmentu programu oraz cytat wypowiedzi Halickiego.

d1s19je

Podziel się opinią

Share
d1s19je
d1s19je
Więcej tematów