Qaqwqwrqw

Andrzej Duda pokazał się w harcerskim mundurku sprzed 32 lat. "Łezka się w oku kręci"

Prezydent podczas robienia porządków w szafie znalazł swój stary mundurek harcerski. Okazało się, że ubranie wciąż pasuje, mimo że pierwszy raz miał go na sobie w wieku 15 lat. Andrzej Duda pochwalił się tym na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda wspomina czasy harcerstwa
Andrzej Duda wspomina czasy harcerstwa (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

"Wczoraj, podczas robienia porządków w szafie, znalazłem mój mundur harcerski. Pierwszy raz miałem go na obozie w Krzewinach (koło Warlubia) w 1987 roku. Poprzedni mundur (z 1983) roku był już wtedy za mały. A teraz łezka w oku się kręci na wspomnienie młodzieńczych czasów... Ale została przyjaźń, i to taka 'do grobowej deski'. Pozdrawiam serdecznie wszystkich starych Skautów!" – napisał prezydent.

Instagram.com
Podziel się

Andrzej Duda przed laty był w harcerstwie. W sierpniu ubiegłego roku wybrał się na Zlot ZHP w Gdańsku, by spotkać się z harcerzami. Były wspólne rozmowy i rozpalanie ogniska. - Niektórzy z was wyjdą z harcerstwa jako małżeństwa, na pewno tak będzie, i to jest niezwykła wartość budowania przyjaźni w poczuciu odpowiedzialności za zastęp, za drużynę, za przyjaciół, za druhów, druhny, za Polskę również, za ojczyznę, bo tego właśnie harcerstwo od samego początku miało uczyć, i tego wam życzę. I tego wam życzę, żebyście stąd w takiej wielkiej radości wyjechali – mówił wówczas Andrzej Duda.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zatrzymanie podejrzanego o porwanie 3-letniej Amelki

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw