Trwa ładowanie...
d3cnnrr

Andrzej Duda oddał osocze. "Po to, żeby pomagać innym"

Andrzej Duda był zakażony koronawirusem. Prezydent oddał osocze i zachęcił do tego samego wszystkich ozdrowieńców. - Wyzdrowiałem, oddaję osocze i wszystkich Was ozdrowieńców do tego zachęcam - powiedział Duda w krótkim materiale wideo opublikowanym w mediach społecznościowych.
Share
Andrzej Duda był zakażony koronawirusem. Prezydent oddał osocze
Andrzej Duda był zakażony koronawirusem. Prezydent oddał osoczeŹródło: East News
d3cnnrr

Andrzej Duda przeszedł zakażenie koronawirusem. W poniedziałek na Twitterze prezydent poinformował, że oddał osocze, które wykorzystywane jest w leczeniu chorych na COVID-19.

- Wyzdrowiałem, oddaję osocze i wszystkich was ozdrowieńców do tego zachęcam. Przyszedłem dzisiaj tutaj do poradni krwiodawstwa po to właśnie, aby to osocze oddać - powiedział Duda na krótkim filmiku.

Prezydent zachęcił jednocześnie, aby wszyscy ozdrowieńcy sprawdzili, czy posiadają przeciwciała. - I chciałem wszystkich państwa z całego serca zachęcić, wszystkich ozdrowieńców tak jak ja, do tego, aby sprawdzili, czy te przeciwciała posiadają, czy nie, a jeżeli posiadają to, jeżeli będzie ku temu zgoda służb medycznych, oddali swoje osocze. Po to, żeby pomagać innym - podkreślił.

d3cnnrr

Koronawirus w Polsce. Wigilia tylko w 5 osób? Piotr Zgorzelski ironizuje

Andrzej Duda zakażony koronawirusem. "Prezydent czuje się dobrze"

Przypomnijmy, że Andrzej Duda w piątek 23 października miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. "Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi" - poinformował wówczas na Twitterze rzecznik Dudy Błażej Spychalski. Prezydent izolację zakończył 4 listopada.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3cnnrr

Podziel się opinią

Share
d3cnnrr
d3cnnrr
Więcej tematów