Trwa ładowanie...
d3ad40t

Andrzej Duda ma postanowienie noworoczne niezwiązane z polityką

Podczas spotkania z dziennikarzami Andrzej Duda przyznał, że ma postanowienie noworoczne. Nie jest ono związane z polityką. Czego planuje dokonać prezydent?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda i jego postanowienie noworoczne
Andrzej Duda i jego postanowienie noworoczne (PAP/EPA, Fot: PAP/Radek Pietruszka)
d3ad40t

Andrzej Duda w 2020 roku będzie ubiegał się o reelekcję w wyborach prezydenckich. Wiosenne wybory będą najpewniej jednym z najważniejszych punktów w jego kalendarzu.

Prezydent zdradził jednak, że na ten rok ma również postanowienie niezwiązane z polityką. - Chciałbym trochę zeszczupleć – przyznał Andrzej Duda w rozmowie z dziennikarzami "SE". Dodał również, że wie jak tego dokonać -muszę wdrożyć więcej aktywności fizycznej w swój plan dnia.

W rozmowie z dziennikiem prezydent przyznał również, że żałuje, ponieważ nie miał w tym sezonie szansy pojeździć na nartach, ale ma już plan jak to zmienić. - Mam nadzieję, że wezmę udział w zawodach charytatywnych, które są organizowane przez Małgorzatę Tlałkę-Długosz – przyznał. Zaznaczył również, że działalność charytatywna jest dla niego ważna. - Maraton charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami to dla mnie priorytet i szczytna inicjatywa.

d3ad40t

Andrzej Duda pojedzie na narty do Zakopanego? Slalom Maraton za nieco ponad tydzień

12- godzinny Slalom Maraton pod patronatem Andrzeja Dudy odbędzie się 26 stycznia w Zakopanem. Termin jest dla prezydenta wygodny, ponieważ w ten sam weekend na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbędą się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Podczas wcześniejszych edycji Andrzej Duda często zasiadał na trybunach skoczni i kibicował skoczkom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz też: Duda boi się bardziej Kosiniaka-Kamysza niż Kidawy-Błońskiej? Reakcja Sienkiewicza

d3ad40t

Podziel się opinią

Share

d3ad40t

d3ad40t
Więcej tematów