ycipk-upfo1k
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Andrij Parubij: Rosja zgromadziła 100 tys. żołnierzy przy granicy z Ukrainą

Rosja zgromadziła ok. 100 tys. żołnierzy wzdłuż swojej granicy z Ukrainą - oświadczył sekretarz ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RBNiO) Andrij Parubij. To o wiele więcej, niż wynika z szacunków amerykańskiego wywiadu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sekretarz obrony Ukrainy Andrij Parubij
Sekretarz obrony Ukrainy Andrij Parubij (AFP, Fot: Yury Kirnichny)
ycipk-upfo1k

- Prawie 100 tys. żołnierzy stacjonuje na granicy ukraińskiej. Od kilku tygodni są gotowi do uderzenia - powiedział Parubij w Kijowie podczas wideokonferencji z ośrodkiem analitycznym Atlantic Council, który ma siedzibę w Waszyngtonie.

Amerykański wywiad ocenia na 30 tys. żołnierzy liczebność sił zgromadzonych przez Rosję przy granicy z Ukrainą.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-upfo1k

ycipk-upfo1k
ycipk-upfo1k