Trwa ładowanie...
d4ghc7l
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Aleksander Kwaśniewski: PO już nie chroni przed PiS

Jednym z największych problemów Polski w eurowyborach może okazać się niska frekwencja. Będzie działała na mocno zmobilizowane elektoraty, czyli na korzyść PiS - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" b. prezydent Aleksander Kwaśniewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksander Kwaśniewski: PO już nie chroni przed PiS
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d4ghc7l

Jego zdaniem PO wygrała w 2007 r., bo Donald Tusk zaapelował do wyborców lewicy, że tylko Platforma może zatrzymać PiS, więc trzeba głosować na PO. Dziś traci ona poparcie, dlatego samodzielnie już nie jest w stanie być zaporą.

Uważa on także, iż 400 mld zł uzyskane dla Polski w nowym budżecie UE to za mało, by być pewnym wygranej.

d4ghc7l

Podziel się opinią

Share

d4ghc7l

d4ghc7l
Więcej tematów