Trwa ładowanie...

Alarm bombowy w siedzibie PiS-u w Płocku. Ładunek "pod biurem senatora". Ewakuowano kamienicę

Informacja o podłożonej bombie zmusiła policjantów z Płocka do interwencji w miejscowej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości (PiS). Na miejscu pojawiły się też straż pożarna i straż miejska. Ruch drogowy w okolicy został zatrzymany.

Share
Alarm bombowy w siedzibie PiS-u w Płocku. Ładunek "pod biurem senatora". Ewakuowano kamienicę
Źródło: WP.PL
d1xony6

Alarm bombowy w płockiej siedzibie PiS-u

Policjanci z Płocka dostali informację o podłożeniu bomby w siedzibie PiS-u. - Około godziny 11:40 do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęła informacja z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o możliwości podłożenia materiału wybuchowego w budynku w Płocku przy ul. Stary Rynek 5 - informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Jak dodała rzeczniczka policji, informator podkreślił, że bomba znajduje się "pod biurem senatora". W płockiej siedzibie PiS-u swój gabinet ma senator Marek Martynowski.

W związku z alarmem bombowym została przeprowadzona ewakuacja wszystkich obecnych w kamienicy, w której oprócz biura PiS-u znajdują się mieszkania oraz Agencja Rewitalizacji Starówki.

Na miejscu pojawiły się trzy wozy straży pożarnej, dwa radiowozy policji i straż miejska. Wysłano też policyjnych pirotechników oraz funkcjonariusz z psem specjalnie wyszkolonym do tropienia materiałów wybuchowych.

Zamknięty został ruch na ulicy Bielskiej od skrzyżowania z ul. Kwiatka i ul. Zduńską. Policjanci kierują ruchem.

d1xony6

Podziel się opinią

Share
d1xony6
d1xony6
Więcej tematów