Trwa ładowanie...
d2n8ijl
IAR

Akcja policji przeciwko pedofilom. Zatrzymano siedem osób, grozi im do 12 lat więzienia

Siedmiu mężczyzn podejrzanych o pedofilię zatrzymali policjanci w czterech województwach, w tym w Wielkopolsce. To efekt wielkiej akcji policji przeciwko pedofilom. Wszystkim zatrzymanym osobom grozi do 12 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja policji przeciwko pedofilom. Zatrzymano siedem osób, grozi im do 12 lat więzienia
(Fotolia)
d2n8ijl

Policyjną akcję przeprowadzono w ubiegły czwartek, ale dopiero dziś sprawa została ujawniona.

Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji powiedział, że policjanci z Centralnego Biura Śledczego weszli jednocześnie do kilku mieszkań w Wielkopolsce, a także w województwie śląskim, łódzkim i mazowieckim. Zatrzymali tam siedmiu ustalonych wcześniej mężczyzn w wieku od 20 do 46 lat.

W trakcie przeszukań policjanci znaleźli i zabezpieczyli komputery, pendrive'y, dyski przenośne, a także płyty CD i DVD, które zawierały treści pedofilskie.

d2n8ijl

Podejrzani usłyszeli zarzuty wykorzystania małoletnich i zostali aresztowani na 3 miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

W sprawie jest co najmniej kilkudziesięciu pokrzywdzonych - to chłopcy i dziewczynki w wieku do 14 lat. Funkcjonariusze podejrzewają jednak, że liczba dzieci może być znacznie wyższa, bo część zatrzymanych działała od lat.

d2n8ijl

Podziel się opinią

Share

d2n8ijl

d2n8ijl
Więcej tematów