Trwa ładowanie...
ycipk-3g9a3h

Agnieszka Woźniak-Starak. Kim jest?

Agnieszka Woźniak-Starak jest dziennikarką i prezenterką. Obecnie związana jest z telewizją TVN. Wcześniej pracowała w Telewizji Polskiej, Radiowej Jedynce i rozgłośni Eska Rock. Prywatnie jest żoną biznesmena Piotra Woźniaka-Staraka.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak (East News)
ycipk-3g9a3h

Agnieszka Woźniak-Starak (z domu Szulim) urodziła się 15 kwietnia 1978 r. w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Legitymuje się również dyplomem licencjata z dziennikarstwa radiowego, zdobytym w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

Pracę w mediach rozpoczęła w Polskim Radiu. w latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników. Prowadziła tam również poranną audycję "Obudź się". W latach 2012-2013 razem z Kubą Wojewódzkim prowadziła audycję "Zwolnienie z WF-u" w Esce Rock.

W maju 2005 roku rozpoczęła przygodę z telewizją. Do 2009 roku była gospodynią oprawy dnia w TVP1. Widzowie telewizyjnej Jedynki mogli oglądać ją również w programach takich jak: "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie", "A normalnie o tej porze" i "Bitwa na głosy". Kilka razy była też gospodynią Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

ycipk-3g9a3h

Zobacz także: Burza wokół Marka Kuchcińskiego. Marszałek w ogniu krytyki liderki Platformy

Po współpracy z TVP Agnieszka Woźniak-Starak przeszła do telewizji TVN. Na antenie tej stacji prowadziła m.in.: "Dzień dobry TVN", "Aplauz, aplauz!", "Ameryka Express" oraz magazyn show-biznesowy "Na językach". Prezenterka prowadzi także program "Stylowy magazyn" w TVN Style oraz emitowany w TVN7 "Big Brother Arena".

Agnieszka Woźniak-Starak - życie prywatne

ycipk-3g9a3h

Od 2008 do 2015 r. Woźniak-Starak była żoną motocyklisty wyścigowego, Adama Badziaka. 27 sierpnia 2016 w Wenecji poślubiła jednego z najbogatszych Polaków, Piotra Woźniaka-Staraka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości

ycipk-3g9a3h

ycipk-3g9a3h
ycipk-3g9a3h
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów