Trwa ładowanie...
10-09-2014 15:57

Agnieszka Kostempska jako przedstawicielka PO zawalczy o tytuł prezydenta Mysłowic

W Mysłowicach o fotel prezydenta miasta z ramienia Platformy Obywatelskiej będzie się starać żona... prezydenta Świętochłowic. Agnieszka Kostempska jest radną sejmiku województwa i rzeczniczką śląskiego PO.

Agnieszka Kostempska jako przedstawicielka PO zawalczy o tytuł prezydenta MysłowicŹródło: strona kandydatki
d2no5uv
d2no5uv

Agnieszka Kostempska już potwierdziła swój udział w listopadowych wyborach samorządowych. Obecna radna sejmiku województwa wystartuje jako przedstawicielka Platformy w wyborach prezydenta miasta Mysłowice.

Lokalne władze partii podjęły taką decyzję już w czwartek, jednak nikt głośno o tym nie mówił. Kostempska nie jest mieszkanką Mysłowic - jest katowiczanką, ale uważa, że to jej zaleta.

"Fakt, że nie mieszkam w Mysłowicach uważam za swój atut, bo dzięki temu nie jestem uwikłana w sieć układów, które panują w Mysłowicach od lat, i które przynoszą wymierne korzyści tylko lokalnym watażkom, a miastu nie pozwalają wyrwać się ze stagnacji. Co z tego, że obecne władze znają niemal każdą ulicę w mieście, skoro dziury w nich jak były tak są. Może właśnie brakuje im szerszego spojrzenia z innej perspektywy na miasto i jego problemy, a może zabrakło im umiejętności skutecznego zarządzania" - pisze Kostempska na swoim profilu na Facebooku.

Warto także zaznaczyć, że mąż Kostempskiej od czterech lat pełni funkcję prezydenta Świętochłowic, a w zbliżających wyborach zamierza starać się o reelekcję

d2no5uv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2no5uv
Więcej tematów