Trwa ładowanie...
d2b3ksy
Radio Zet

Adam Hofman: Donald Tusk przejrzał na oczy

- Dobrze, że pan premier Tusk przejrzał na oczy - powiedział Adam Hofman w programie "7. dzień tygodnia" w Radiu ZET, tłumacząc dlaczego PiS chwali politykę zagraniczną rządu Donalda Tuska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk
Donald Tusk (WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d2b3ksy

Hofman ocenił, że dotychczas polityka zagraniczna Polki była "naiwna". - Zakładała, że Putin nie jest gotów łamać prawa narodowego, że nie dopuszcza się łobuzerstw i świństw. Ta polityka zbankrutowała - mówił Adam Hofman.

Jego zdaniem docenienie wysiłku władz Polski przez opozycję jest możliwe dlatego, że rząd zmienił podejście do Rosji. Podał przykład expose z 2007 roku. - To było jednoznaczne stwierdzenie, że zmieniamy politykę i rozmawiamy z Rosją taką, jaką ona jest i Putinem, takim jakim on jest. W Rosji ten reset został przyjęty z dużą uciechą - mówił Hofman.

Słowa Adama Hofmana skrytykował Tomasz Nałęcz. - Nie będę się wdawał w propagandowe wymiany zdań między partiami. Ja reprezentuję prezydenta, a prezydent w tych przepychankach nie uczestniczy. Wiadomo, że dla Adama Hofmana prezes ma zawsze rację, więc co ja będę namawiał pana Hofmana, żeby przejrzał na oczy i zobaczył, jak fakty wyglądają. Miłość jest ślepa - komentował tezy rzecznika PiS doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Źródło: Radio ZET

d2b3ksy

Podziel się opinią

Share
d2b3ksy
d2b3ksy
Więcej tematów