Trwa ładowanie...
d1gtjdo

82-latek z zanikami pamięci ugrzązł w błocie i nie mógł się wydostać. Odnalazła go policja

• Rodzina 82-letniego mieszkańca gminy Obrazów zgłosiła jego zaginięcie we wtorek
• Ze względu na fakt, że mężczyzna cierpi na zaniki pamięci, policjanci od razu rozpoczęli śledztwo
• Funkcjonariuszom udało się odnaleźć 82-latka po 3 dniach w błocie, z którego nie mógł się wydostać o własnych siłach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
82-latek z zanikami pamięci został znaleziony w błocie
82-latek z zanikami pamięci został znaleziony w błocie (KPP w Sandomierzu)
d1gtjdo

82-letni mieszkaniec gminy Obrazy wyszedł z domu we wtorek rano. Popołudniu rodzina mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie, ponieważ od momentu wyjścia nie kontaktował się z nikim. Sprawa była poważna, ponieważ 82-latek cierpi na zaniki pamięci. Policja, po sporządzeniu rysopisu zaginionego, natychmiast zajęła się zgłoszeniem.

Do poszukiwań wykorzystano m.in. specjalnie wyszkolonego psa, śmigłowiec z kamerą termowizyjną oraz łódź strażacką z sonarem. W akcji, oprócz sandomierskich policjantów, brali udział także strażacy oraz funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, stróże prawa, ochotnicy a nawet Służba Leśna.

Sprawdzano pobliskie lasy, sady, pola i zbiorniki wodne. Mundurowi reagowali na wszelkie pojawiające się od mieszkańców sygnały. Przy zmiennej wiosennej pogodzie, wilgoci i niskiej temperaturze każda minuta była na wagę jego życia.

d1gtjdo

Ostatecznie w piątkowe południe policjantom udało się odnaleźć mężczyznę w leśnym wąwozie w miejscowości Międzygórz oddalonej o 4 kilometry od swojego domu. 82-latek ugrzązł w błocie, z którego nie był w stanie wydostać się o własnych siłach. Mężczyzna był wyziębiony i przemoczony. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy i przenieśli go w miejsce gdzie mógł podjechać samochód pogotowia ratunkowego.

d1gtjdo

Podziel się opinią

Share
d1gtjdo
d1gtjdo
Więcej tematów