Trwa ładowanie...
dwih7kp

81-letnia staruszka topiła się w Wiśle. Uratowali ją policjanci

Starsza pani została uratowana dzięki anonimowemu zgłoszeniu oraz szybkiej reakcji policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
81-letnia staruszka topiła się w Wiśle. Uratowali ją policjanci
(KSP)
dwih7kp

We wtorek po godzinie 11.00 do Komisariatu Rzecznego wpłynęło anonimowe zgłoszenie o tonącej w okolicach Mostu Łazienkowskiego, starszej kobiecie. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze st. sierż. Piotr Malinowski i st. post. Barbara Wołodko, którzy od razu rozpoczęli akcję ratunkową i wciągnęli tonącą na pokład policyjnej łodzi.

- Kobieta miała dużo szczęścia, gdyż patrol znalazł się na miejscu w ciągu 2-3 min od zgłoszenia - mówi w rozmowie z WP.PL asp. szt. Paweł Brzeziński. Kobietę przetransportowano do Komisariatu Rzecznego, gdzie czekało pogotowie ratunkowe. Ogólny stan staruszki został oceniony jako dobry. Jednak kontakt z nią był na tyle utrudniony, że policji nie udało się ustalić czy 81-letnia kobieta jest mieszkanką Warszawy oraz jak doszło do zdarzenia.

Ponieważ nie ma żadnych świadków, oraz nie została wniesiona sprawa o popełnienie przestępstwa, policja nie prowadzi dalszego postępowania. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

dwih7kp

Podziel się opinią

Share
dwih7kp
dwih7kp
Więcej tematów