Trwa ładowanie...
d1eatmj

61-letni diler zatrzymany przez policję

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przewoził 18 kg narkotyków. Niedoszły diler ma 61 lat i najbliższe 10 lat może spędzić na więziennym wikcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
61-letni diler zatrzymany przez policję
(Policja)
d1eatmj

Oficerowie zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 61-letniego mieszkańca Podkarpacia. Mężczyzna został zatrzymany podczas podróży samochodem z Rzeszowa do Gdańska. Do aresztowania doszło, gdy sprawca zjechał z autostrady A1. Po skontrolowaniu pojazdu okazało się, że w bagażniku znajdowało się 18 kg narkotyków. Marihuana została podzielona na 32 paczki o masie nieprzekraczającej 0,6 kg.

Mężczyzna został przewieziony do komendy, gdzie sporządzono protokół zatrzymania. Wobec mężczyzny zastosowano najbardziej uciążliwy środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wedle policyjnych statystyk przestępstwa narkotykowe stanowią aż 10 procent wszystkich czynów karalnych. Najczęściej nielegalnemu obrotowi podlegają marihuana, środki psychotropowe, heroina i kokaina. O skali problemu świadczą policyjne raporty. Komenda wojewódzka w ciągu ostatniego tygodnia informowała o czterech zatrzymanych osobach posiadających przy sobie narkotyki.

 Narkotyki znalezione w aucie 61-latka (fot. Policja)
(Narkotyki znalezione w aucie 61-latka (fot. Policja))
d1eatmj

Podziel się opinią

Share
d1eatmj
d1eatmj
Więcej tematów